Ви переглядаєте: Головна > Життя школи > Тиждень початкової школи

Тиждень початкової школи

Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи  з 23 по 27 квітня 2018 р. Конкурси, ігри, змагання, екскурсії по навчальних природничих кабінетах, розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Перший день розпочався із проведення загальношкільного свята «ЕкоГрад» 3-Б класу.

Другий день -День здоров’я та спорту розпочався з ранкової зарядки

Третій день було проведено День відкритих дверей для майбутніх першокласників та їх батьків. Діти відвідали майстер-класи з ліплення  та образотворчого мистецтва. Досить цікавими та змістовними були проведені екскурсії в природничих кабінетах.

Ознайомлення майбутніх першокласників із кабінетом хімії (демонстрації проводить заступник директора з навчально-виховної роботи Перевозникова Н.І.)

Знайомство із країною Фізика. ( демонстрації проводить вчитель фізики Тупіцина В.І. та учні 10-А класу

Знайомство із країною Біологією ( демонстрації проводить Шафран М.Я.). Цікаво не тільки малюкам, а й батькам!

Майстер-клас з образотворчого мистецтва (вчитель Якубовська А.В.)

Майстер-клас “Птаха Щастя” з ліплення (керівник Веселицька Н.В.)

День четвертий та день п’яти було проведено в рамках проекту «Об’єднаємо наші голоси для збереження птахів», з метою виховання в підростаючого покоління шанобливого ставлення до природних надбань людства.  Виховні години, презентації, квести про перелітних птахів дуже зацікавили здобувачів освіти.

Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності та гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допоможуть нам в цьому творча та плідна робота всіх учасників освітнього процесу.